RT0402BRC0710K5L
MFR.Part #
RT0402BRC0710K5L
JLCPCB Part #
C7064901
Description
-55℃~+155℃ 10.5kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS