MFP50SBBE52-8K25
MFR.Part #
MFP50SBBE52-8K25
JLCPCB Part #
C1393831
Description
-55℃~+155℃ 500mW 8.25kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS