RT0402BRB0721K5L
MFR.Part #
RT0402BRB0721K5L
JLCPCB Part #
C7064873
Description
-55℃~+155℃ 21.5kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS