RT0402BRB072K15L
MFR.Part #
RT0402BRB072K15L
JLCPCB Part #
C5738376
Description
-55℃~+155℃ 2.15kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS