RT0201FRE07576RL
MFR.Part #
RT0201FRE07576RL
JLCPCB Part #
C4338469
Description
-55℃~+125℃ 50mW 576Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS