AT1206DRE0720KL
MFR.Part #
AT1206DRE0720KL
JLCPCB Part #
C4201196
Description
-55℃~+155℃ 20kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS