RT0201FRE0725K5L
MFR.Part #
RT0201FRE0725K5L
JLCPCB Part #
C2122385
Description
-55℃~+125℃ 25.5kΩ 25V 50mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS