RT0201FRE0719K1L
MFR.Part #
RT0201FRE0719K1L
JLCPCB Part #
C2122287
Description
-55℃~+125℃ 19.1kΩ 25V 50mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS