SQM500JB-1R2
MFR.Part #
SQM500JB-1R2
JLCPCB Part #
C1399278
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+155℃ 1.2Ω 5W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=5mm Through Hole Resistors ROHS