RT0201BRE0733KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0201BRE0733KL
JLCPCB Part #
C6668462
Package
0201
Description
-55℃~+125℃ 33kΩ 50mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS