AF0201FR-071K82L
MFR.Part #
AF0201FR-071K82L
JLCPCB Part #
C6463025
Description
-55℃~+155℃ 1.82kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS