RT0201BRD071K5L
MFR.Part #
RT0201BRD071K5L
JLCPCB Part #
C852218
Description
-55℃~+125℃ 1.5kΩ 50mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS