MFR-25FTE52-88R7
MFR.Part #
MFR-25FTE52-88R7
JLCPCB Part #
C3463847
Description
-55℃~+155℃ 250mW 88.7Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS