RSF-50JR-52-2K2
MFR.Part #
RSF-50JR-52-2K2
JLCPCB Part #
C3570153
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 500mW Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS