RSF-50JR-52-1K3
MFR.Part #
RSF-50JR-52-1K3
JLCPCB Part #
C3505298
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 500mW Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS