RSF-25JR-26-7K5
MFR.Part #
RSF-25JR-26-7K5
JLCPCB Part #
C1746825
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.5kΩ Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS