RSF-25JR-26-220K
MFR.Part #
RSF-25JR-26-220K
JLCPCB Part #
C1746479
Description
-55℃~+155℃ 220kΩ 250mW Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS