RSF-25JR-26-200R
MFR.Part #
RSF-25JR-26-200R
JLCPCB Part #
C1746916
Description
-55℃~+155℃ 200Ω 250mW Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS