RT0402BRC0751K1L
MFR.Part #
RT0402BRC0751K1L
JLCPCB Part #
C852463
Description
-55℃~+155℃ 51.1kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS