RSF5WSJB-91-3K3
MFR.Part #
RSF5WSJB-91-3K3
JLCPCB Part #
C1398273
Description
-55℃~+155℃ 3.3kΩ 5W Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS