SR0805FR-4715RL
MFR.Part #
SR0805FR-4715RL
JLCPCB Part #
C873761
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS