RSF500JT-91-240R
MFR.Part #
RSF500JT-91-240R
JLCPCB Part #
C1396928
Description
-55℃~+155℃ 240Ω 5W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS