RSF300JB-91-56R
MFR.Part #
RSF300JB-91-56R
JLCPCB Part #
C1396461
Description
-55℃~+155℃ 3W 56Ω Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS