RSF50SJR-52-430K
MFR.Part #
RSF50SJR-52-430K
JLCPCB Part #
C1748397
Description
-55℃~+155℃ 430kΩ 500mW Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS