KNP3WSJR-52-27R
MFR.Part #
KNP3WSJR-52-27R
JLCPCB Part #
C3550410
Description
-40℃~+200℃ 27Ω 3W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5.2xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS