RSF50SJR-PN36R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RSF50SJR-PN36R
JLCPCB Part #
C3435731
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-55℃~+155℃ 36Ω 500mW Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS