AR0805FR-071K47L
MFR.Part #
AR0805FR-071K47L
JLCPCB Part #
C3949568
Description
-55℃~+155℃ 1.47kΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS