RSF500JB-91-390K
MFR.Part #
RSF500JB-91-390K
JLCPCB Part #
C1397200
Description
-55℃~+155℃ 390kΩ 5W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS