RSF500JB-91-30R
MFR.Part #
RSF500JB-91-30R
JLCPCB Part #
C3465511
Description
-55℃~+155℃ 30Ω 5W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS