AF0603FR-074R99L
MFR.Part #
AF0603FR-074R99L
JLCPCB Part #
C5560444
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.99Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS