MFP25SBRD52-6K25
MFR.Part #
MFP25SBRD52-6K25
JLCPCB Part #
C3357317
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.25kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS