RSF3WMJR-73-150R
MFR.Part #
RSF3WMJR-73-150R
JLCPCB Part #
C1767187
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 3W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS