MFR200FBE73-1K65
MFR.Part #
MFR200FBE73-1K65
JLCPCB Part #
C1390000
Description
-55℃~+155℃ 1.65kΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS