RSF300JT-91-22R
MFR.Part #
RSF300JT-91-22R
JLCPCB Part #
C3503135
Description
-55℃~+155℃ 22Ω 3W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS