RSF300JB-91-82R
MFR.Part #
RSF300JB-91-82R
JLCPCB Part #
C1396340
Description
-55℃~+155℃ 3W 82Ω Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS