MFR1WSFBF52-510K
MFR.Part #
MFR1WSFBF52-510K
JLCPCB Part #
C1377407
Description
-55℃~+155℃ 1W 510kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS