RSF300JB-91-3K
MFR.Part #
RSF300JB-91-3K
JLCPCB Part #
C1396302
Description
-55℃~+155℃ 3W 3kΩ Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS