RSF300JB-91-39K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RSF300JB-91-39K
JLCPCB Part #
C1396306
Package
Plugin,D8.5xL24.5mm
Description
-55℃~+155℃ 39kΩ 3W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS