AA0805FR-13680RL
MFR.Part #
AA0805FR-13680RL
JLCPCB Part #
C6116804
Description
-55℃~+155℃ 125mW 680Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS