RSF300JB-91-10R
MFR.Part #
RSF300JB-91-10R
JLCPCB Part #
C1397495
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 3W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS