RSF2WSJT-73-91R
MFR.Part #
RSF2WSJT-73-91R
JLCPCB Part #
C3509599
Description
-55℃~+155℃ 2W 91Ω Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS