RSF2WSJT-52-620R
MFR.Part #
RSF2WSJT-52-620R
JLCPCB Part #
C3479377
Description
-55℃~+155℃ 2W 620Ω Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS