RT0805DRD0733KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0805DRD0733KL
JLCPCB Part #
C4048125
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 33kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS