RSF2WSJT-52-110R
MFR.Part #
RSF2WSJT-52-110R
JLCPCB Part #
C1386861
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 2W Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS