RSF2WSJR-73-910K
MFR.Part #
RSF2WSJR-73-910K
JLCPCB Part #
C1757341
Description
-55℃~+155℃ 2W 910kΩ Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS