RT1206CRD073K3L
MFR.Part #
RT1206CRD073K3L
JLCPCB Part #
C2148517
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 3.3kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS