RSF2WSJR-73-220R
MFR.Part #
RSF2WSJR-73-220R
JLCPCB Part #
C1760239
Description
-55℃~+155℃ 220Ω 2W Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS