RT0805FRD07560RL
MFR.Part #
RT0805FRD07560RL
JLCPCB Part #
C869108
Description
-55℃~+155℃ 125mW 560Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS