RC0603FR-0745K3P
MFR.Part #
RC0603FR-0745K3P
JLCPCB Part #
C7334713
Description
-55℃~+155℃ 100mW 45.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS