RSF2WSJR-52-22K
MFR.Part #
RSF2WSJR-52-22K
JLCPCB Part #
C3518091
Description
-55℃~+155℃ 22kΩ 2W Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS